HomeCases

Cases

Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate integrated processes through technically sound intellectual capital.
https://groupglocal.com/wp-content/uploads/2020/08/glocal-partners-02.png

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED), T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı – Spor Genel Müdürlüğü (SGM) ve Uluslar arası Otomobil Federasyonu (FIA) tarafından tanınan, Türkiye’de otomobil sporlarıyla ilgili yönetici konumunda bulunan resmi kurumdur.

Türkiye’de, otomobil sporları organizasyonlarını Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA), Uluslararası Karting Federasyonu (CIK-FIA) kural ve yönetmeliklerine mümkün olduğu ölçüde bağlı kalarak yürütmek, geliştirmek, yurt sathına yaymak ve uluslararası organizasyonlarda başarılı sonuçlar sağlamaktan sorumlu olan federasyon, hem FIA’dan hem de SGM’den gelen yetkilerin birleşmesi sayesinde, Türkiye’de otomobil sporlarıyla ilgili tek resmi yönetici organdır.

TOSFED, Türkiye’deki otomobil sporlarının esaslarını belirleyen sportif ve idari ‘Ulusal Talimatlardan’ oluşan Kurallar Kitabı’nı her sezon için yayınlar ve bu kitaba göre, farklı yarış branşlarının sportif ve teknik açıdan yönetimini elinde bulundurur. TOSFED’in Kurallar Kitabı, her yıl Spor Kurulu tarafından yapılan kapsamlı bir çalışmanın ardından hazırlanmakta ve Yönetim Kurulu tarafından onaylandıktan sonra yürürlüğe girmektedir.

https://groupglocal.com/wp-content/uploads/2020/08/glocal-partners-11.png

Kırıkkale DGKÇ Enerji Santrali Projesi, Kırıkkale’nin Yahşihan İlçesinde Kılıçlar belediyesi içinde bulunmaktadır. Bu proje, Kırıkkale şehir merkezine 15 kilometre ve Ankara’nın doğusuna 50 km kilometre mesafededir.

Samsung C&T Corporation ile imzalanan bir anahtar teslim EPC Sözleşmesi kapsamında yürütülen Projenin inşaatının 30 aylık bir dönemde tamamlanması öngörülmektedir. Sözleşme kapsamında yer alan Çalışmalar, Proje alanından yaklaşık 120 km uzaklıktaki Bağlum bağlantı noktasına çekilecek iletim hattı dahil olmak üzere BOTAŞ Petrol Taşıma Tesisleri (gaz boru hattı dahil) ile TEIAŞ Elektrik İletim Tesislerinin inşaatını içerir.

Tesis, First National Operation & Maintenance Company LLC (“NOMAC”) tarafından imzalanan İşletme ve Bakım Sözleşmesi (“İşletme ve Bakım Sözleşmesi”) kapsamında ayrı bir hizmet şirketi olan Nomac Enerji Üretim Işletme Ve Bakim Hizmetleri Limited Şirketi tarafından işletilecek ve bakımı yapılacaktır.

Ticari temelde işletilecek olan projede, güvenilir elektrik kapasitesi ve dağıtılan elektriğin, iki taraflı sözleşmeler aracılığıyla ve dengeleme/gün öncesi piyasasında satılması hedeflenmektedir.

https://groupglocal.com/wp-content/uploads/2020/08/glocal-partners-07-1.png

Bir aile şirketi olan Yeşilyurt Grup, 1980 yılından beri müşterilerine kesintisiz ve nitelikli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Karabük ve Samsun’da kurduğu haddehane ve çelikhanelerle sanayicilikte önemli adımlar atan grup, demir-çelik sektöründe 800.000 ton/yıl kapasiteli üretimi ile yıllardır ISO sıralamasında Türkiye’nin ilk 150 sanayi firması arasında yer almaktadır. Yeşilyurt Grup, Karadeniz ve çevresinin liman ihtiyacını üst düzey makine parkı ve hizmet anlayışı ile karşılayarak, bölgenin uluslararası pazarlarla bütünleşmesine olanak sağlamıştır.

Yeşilyurt Grup, gücünü kanıtlamış olduğu demir-çelik sektöründeki ticari faaliyetlerinin yanında, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile perakende sektöründe de kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Karadeniz’in gururu olan Yeşilyurt Grup, yıllardır edindiği bilgi birikimiyle enerji sektöründe de ulusal ve uluslararası düzeyde yatırımlar yapmakta, bölgenin elektriğe daha ekonomik ve rahat biçimde ulaşması için çalışmalar yürütmektedir.

Misyon: Kesintisiz, kaliteli hizmet anlayışımızla ürettiğimiz elektrik ve yapacağımız yatırımlar ile ülkemizin enerji kaynaklarına ve arz güvenliğine katkı sağlamak

Vizyon: Sektörde var olan saygın yerimizi koruyarak, yapacağımız verimli ve kaliteli yatırımlar ile sektörün gelişmesinde önemli bir rol oynamak

https://groupglocal.com/wp-content/uploads/2020/08/img-footer-map-1.png
Follow us
You can follow our services and
work performances on our social
media accounts and interact with
us.
Reach us
https://groupglocal.com/wp-content/uploads/2020/08/img-footer-map-1.png
https://groupglocal.com/wp-content/uploads/2020/06/logo.png
Follow us
You can follow our services and
work performances on our social
media accounts and interact with
us.